Skip to content

نبات گیاهی 5 طعم سایز بزرگ پیرادل

نبات 8 طعم پیرادل :
گل محمدی - دارچین - زنجبیل - دارچین - به لیمو و نعنا

نبات های 24 عددی گیاهی پیرادل در پنج طعم مختلف؛ زنجبیل ، گل گاو زبان، دارچین ، چای ترش ، نعنا می تواند نقش دمنوش های گیاهی را برای شما داشته باشد. این نبات ها حاوی پودر خالص گیاه مربوطه است که بر روی نبات پاشش داده شده است. این محصول صد در صد گیاهی را می توان علاوه بر استفاده در چایی، آن را در آب جوش بگذارید و اجازه دهید مانند دمنوش عمل کند. نبات های گیاهی یا همان دمنوش های گیاهی، همراه دلنشین یک نوشیدنی گرم برای لحظات عصرگاهی و دورهمی

طعم دهنده  طبیعی

دمنوش های گیاهی در طب سنتی برای درمان های مختلف مورد استفاده قرار میگرفتند و طبیبان بجای دارو از گیاهان طبیعی استفاده میشده که ا به همین دلیل پیرادل محصول نبات گیاهی خودرا برای مشتریان خود عرضه نمود .

 

نبات با طعم هل :

هل و دارچین هر دو ادویه‌هایی برای تقویت سیستم ایمنی بدن هستند و ترکیبات آن‌ها با سرطان مقابله می‌کند. طبق گفته محققان ترکیبات موجود در هل، ممکن است به مقابله با سلول‌های سرطانی کمک کنند. مطالعات روی موش ها نشان داده است که پودر هل می تواند فعالیت آنزیم های خاصی را که به مبارزه با سرطان کمک می کنند، افزایش دهد. همچنین ترکیب هل و دارچین می‌تواند توانایی سلول‌های کشنده طبیعی در حمله به تومورها را افزایش دهد.

نبات با طعم گل محمدی:

چای گل محمدی در بهبود دردهای قاعدگی موثر است.
دمنوش گل سرخ موجب افزایش مقاومت بدن در برابر بیماری‌ها شده و ریه‌ها را تقویت می‌کند
گل سرخ منبع آنتی اکسیدان بوده و از خواص دمنوش گل سرخ می‌توان به خاصیت ضد سرطانی آن اشاره کرد.
دمنوش گل محمدی عوارض و نشانه‌های سرماخوردگی، آنفلوآنزا، زکام و گرفتگی‌های برونشی را از بدن دور می‌کند.
غرغره کردن دم کرده یا دمنوش گل محمدی گلو درد را برطرف می‌کند.
دمنوش این گیاه بوی بد دهان را رفع می‌کند.
چای گل سرخ باعث تسکین دستگاه عصبی می شود.
دمنوش این گیاه برطرف کننده نفخ معده است.
دمنوش گل سرخ تب بر است.
تقویت کننده و برطرف کننده ناراحتی‌های ریه، کلیه و تپش شدید قلب است.

نبات با طعم دارچین:

دمنوش دارچین  بهبوددهنده دردهای مفصلی است و ‌می‌تواند خواب افرادی كه دچار پرخوابی هستند را متعادل نماید. نوشیدنی دارچین، بوی بد دهان را با عطر خاصی که دارد از بین می‌برد و در كاهش عفونت‌های دندانی اثر مثبت دارد.

نبات با طعم زنجبیل :

چه دچار مشکلات سلامتی و بیماری‌های مزمن باشید، چه کاملا سالم و تن‌درست، می‌توانید از فواید نوشیدن این دمنوش بهره‌مند شوید. دانشمندان هم‌چنان به مطالعه بر اجزای تشکیل دهنده‌ی این چاشنی قدرتمند ادامه می‌دهند‌ تا از سازوکارها و میزان اثربخشی آن آگاه شوند. با وجود این، تاکنون شواهدی بسیاری به دست آمده‌اند که نشان می‌دهند، زنجبیل برای درمان و پیشگیری از وضعیت‌ها و بیماری‌های مزمن خطرناکی که هر روز زندگی آدم‌های زیاد را تهدید می‌کنند، فواید بسیاری به همراه دارد. از سرطان تا آلزایمر، عفونت‌های شایع، تا درد، ناراحتی‌های معده، دیابت و بیماری قلبی؛ زنجبیل نشان داده است می‌توان نقش مهمی در درمان بیماری‌ها ایفا کند. ولی بهترین خبر این است که به آسانی می‌توان از فواید دمنوش زنجبیل بهره‌مند شد. تهیه‌ی دمنوش یا چای زنجبیل بسیار آسان است و می‌توانید تهیه‌ی و مصرف آن در برنامه‌ی روزانه‌ی زندگی‌تان قرار دهید. وقتی فواید ارزشمند دمنوش زنجبیل را در نظر داشته باشید، صرف اندکی زمان و هزینه برای تهیه‌ی این دمنوش بسیار آسان خواهد شد.

نبات با طعم چای ترش ، به لیمو و نعنا :

کاهش تورم و التهاب در بدن، حفاظت از ماهیچه ها، تقویت سیستم ایمنی، آرامش بخشیدن به معده، کاهش تب، آرامش بخشیدن به اعصاب و رفع احتقان. به لیمو برای کاهش وزن نیز بسیار توصیه می شود. به لیمو در آمریکای جنوبی به وفور استفاده می شود اما در سایر نقاط دنیا نیز به خاطر خواص دارویی فراوانش در قالب اسانس کاربرد دارد. به لیمو بوته ای چندساله است که عطر لیمو را داراست و با لمس برگ آن این بو تشدید می شود. بوته ی به لیمو، می تواند ارتفاعی ۲ تا ۳ متری داشته باشد و گل های ریز بنفش و سفید دارد. ابتدا از به لیمو فقط برای مصارف غذایی مختلف استفاده می شد. مثلا آن را برای رفع بوی ماهی و مرغ در طبخ غذا به کار می بردند یا در نوشیدنی ها، مربا، انواع سس و سالاد استفاده می کردند. اما مصرف به لیمو به عنوان گیاهی با خواص دارویی قدمت چندانی ندارد و به تازگی مورد توجه واقع شده است. روغن به لیمو حاوی مواد سازنده ی آنتی اکسیدان مانند:
گرانول، نرول، ورباسکوزید، و سیترال است. برگ خشک شده ی به لیمو قابلیت دم کردن نیز دارد و به عنوان یکی از دمنوش های گیاهی با خواص مفید درمانی برای بخش های مختلف بدن و فرایند سوخت وساز استفاده می شود.