Skip to content

سخن مدیریت

خداوند منان را سپاسگذارم که به اینجانب قدرت خلق مجموعه ای پویا، خلاق و متخصص در تولید وعرضه مواد غذایی را اهدا نمود، تا بتوانم با استفاده از پرسنل متعهد این مرز و بوم، محصولاتی ۱۰۰درصد ایرانی را به عموم هموطنان عرضه نمائیم .

با توجه به کیفیت محصولات و رضایتمندی مشتریان که اولویت ماست، توانسته ایم با صادرات محصولات خود به دیگر کشور ها نیز در اقتصاد کشور عزیزمان ایران سهمی هر چند کوچک داشته باشیم.

با هدف تولید و عرضه کالایی خاص ، زیبا، با کیفیت و با در نظر گرفتن قیمتی منصفانه تلاش خواهیم نمودتا مشتریان خود را راضی و خشنود سازیم، چرا که رضایت مشتری روحیست به جان کسب و کار ما.

مجموعه نبات پیرادل در سال 1378 تاسیس گردیده است و امکان خدمتگزاری را در عرصه ای از مدیریت برایم مهیا نموده است. تلفیق پخت سنتی با صنعت روز، طراحی بومی دراشکال و اوزان مختلف، تنوع و رعایت ذائقه مصرف کنندگان، توجه به خواص دارویی نبات، آموزش و فرهنگ سازی در مراحل مختلف، تولید و عرضه، تربیت نیروهای کارآمد و خلاق و ترغیب و تشویق همکاران به رقابت سالم از جمله اهداف این مجموعه است.

اهمیت این صنعت به عنوان یکی از بخش‌های مهم اقتصادی در کشور، ضرورت دقت در انجام مراحل مختلف اجرا و تولید را صد چندان می‌نماید لذا پرداختن به این مهم را وظیفه قانونی و وجدانی خود می دانیم.

افزون بر این، ارتقاء کیفیت تولیدات، ارسال به 5 قاره جهان و کسب رضایت مشتری از اهم اهداف مجموعه بوده که هیات مدیره محترم و همت و کمک همکاران مجرب و متخصص، در جهت دستیابی به اهداف کلان و با تلاشی مستمر به سوی آینده‌ای روشن در حرکتیم.

با آرزوی توفیق.

خدمتگزار شما

حسین زارع